Новини » Політика 1697 Читать эту новость на русском

Збір підписів за відставку Рябошапки: Експерт вказав на ознаку несамостійності «слуг народу»

ZIK

Гра, яку веде нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський у Верховній Раді і яка скерована проти генерального прокурора України Руслана Рябошапки, вказують тільки на несамостійність парламентаря.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Валерій Клочок.

Ведуча програми зауважила, що у Верховній Раді збирають підписи за відставку генерального прокурора Руслана Рябошапки. Зокрема, вона поцікавилась, чи достатньо двох місяців, щоб керівник ГПУ показав результат, чи це ще один із показників розколу у монобільшості. Пан Клочок назвав такі кроки «політичною безграмотністю».

«Як на мене, щоб бути максимально політично коректним, але сказати відверто – це політична безграмотність. Якщо м'яко говорити. Тому що саме представники «Слуги народу»  ініціюють це питання, ті, хто дійсно голосували за нього. Я мало розумію, як за півтора місяця, майже два, неповних (бо реформа у ГПУ взагалі розпочалася ще місяць тому), можна показати якісь справжні результати?» – зазначив експерт.

Також, за його словами, дивно те, що замість того, аби допомагати «своєму» генеральному прокурору, Олександр Дубінський та «його компанія» збирають підписи за його відставку. На його думку, це суто політика, політична безграмотність і навіть дурість.

«Якщо Дубінський вважає, що в такий спосіб він зможе народити якусь нову політичну силу, яка десь в перспективі створить серйозну конкуренцію «Слузі народу», ну, я маю щодо цього дуже глибокі сумнів. А якщо в такий спосіб проводити гру публічно, то це вказує лише на таку політичну несамостійність», – переконаний Клочок.

Як повідомляли, генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявляє, що спокійно ставиться до ініціативи його відставки, яку озвучив народний депутат фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський.

Додамо, колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш заявила, що діяльність генпрокурора Руслана Рябошапки призведе до колапсу роботи правоохоронної системи вже у грудні. 

загрузка...
загрузка...
Loading...