Aнонси

усі анонси
Новини » Суспільство 96 Читать эту новость на русском

Український мультфільм "Кохання" отримав найвищу нагороду одного із найстаріших німецьких кінофестивалів

ZIK

Анімаційна короткометражна стрічка Микити Лиськова "Кохання" отримала "Золотого голуба" престижного кінофестивалю DOK LEIPZIG-2019.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Державне агентство з питань кіно.

"Створений за підтримки Держкіно анімаційний фільм Микити Лиськова "Кохання" отримав нагороду The Golden Dove у конкурсній програмі Next Masters Competition Short Documentary and Animated Film одного з найстаріших кінофестивалів документального та анімаційного кіно DOK Leipzig, який відбувся з 28 жовтня по 3 листопада в Лейпцигу (Німеччина)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, стрічка розповідає історію кохання за допомогою символів, а саме дотепна історія-роздум про стосунки між людьми розкривається через звуки.

Слід зауважити, це не перший тріумф картини, раніше вона вже брала участь у більш ніж 20-ти міжнародних фестивалях в Україні та за кордоном і отримала низку перемог, а світова прем’єра  відбулась на найпрестижнішому у світі фестивалі анімаційного кіно в Ансі.

Нагадаємо, у жовтні стало відомо, що анімаційний фільм Микити Лиськова "Кохання" відібрано до конкурсної програми анімації одного з найстаріших кінофестивалів документального та анімаційного кіно DOK LEIPZIG.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News