Новини » Політика 9692 Читать эту новость на русском

У Раді заблокували підписання закону про анбандлінг

фото © gaz-system.pl

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №2239-1-П про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу".

Про це йдеться на сайті Верховної ради.

Автором законопроєкту зазначений народний депутат від фракції "Батьківщина" Олексій Кучеренко.

Як зазначається у пояснювальній записці, текст законопроєкту, який переданий на підпис голові парламенту не відповідає тексту, який був ухвалений під час засідання комітету та пленарного засідання Верховної Ради.

Згідно з регламентом, у разі  коли текст документа направленого на підпис не відповідає тексту документа, ухваленому на засіданні, народний депутат у дводенний термін може письмово звернутися до голови парламенту з пропозицією до внесення уточнень до прийнятого закону.

В такому разі, підписання закону неможливе, поки не буде розглянутий документ про його скасування або про внесення необхідних уточнень.

Раніше голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявляв, що після прийняття закону про відділення ГТС від Нафтогазу НАК отримала можливість вчасно завершити анбандлінг і отримати серйозний аргумент у тристоронніх переговорах з російським Газпромом.

Loading...
Loading...
Loading...