Новини » Суспільство 3 листопада, 2019, 1:49
7 захворювань, які передаються при поцілунку
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Експерти в галузі медицини і здоров'я назвали сім захворювань, які потрапляють в організм людини зі слиною, після чого проникають в кровотік та поширюють вірус.

Про це повідомляє Urkhealth.

Зокрема, у результаті поцілунку є ризик заразитися такими захворюваннями:

Сифіліс. У деяких випадках це захворювання може передаватися від зараженої людини до здорової при глибокому поцілунку. Якщо виразки даного захворювання проникають на слизові оболонки, то ймовірно руйнування клітин і поразки лімфатичних вузлів.

Герпес. Найчастіше це захворювання передається в період запалення. А саме, у перші дні після прояву роздратування, що має вигляд рідких бульбашок на шкірі. 

"Хвороба поцілунків" або мононуклеоз. Це гостре інфекційне захворювання, яке спричиняється вірусом Епштейна-Барр, але може викликатися і цитомегаловірусом. Основними симптомами є підвищення температури, збільшення лімфовузлів, сухий риніт (закладеність носу) та висипання на шкірі. 

Цитомегаловірус. Цей синдром схожий на інфекційний мононуклеоз але без важкого фарингіту. У пацієнтів з ослабленим імунітетом цитомегаловірус - головна причина захворюваності та смертності. Вірус вражає легкі, шлунково-кишковий тракт або центральну нервову систему. 

ВПЛ або вірус папіломи людини. Це захворювання є доброякісним новоутворенням, що з’являється на слизових оболонках. Крім цього, ВПЛ може стати причиною кількох типів раку, а також косметичних дефектів.

Helicobacter pylori. Бактеріальне захворювання, що в подальшому проявляється у формі гастриту або інших хворобах кишечника.

Гепатит A. Це гостре інфекційне захворювання печінки, яке викликане вірусом гепатиту групи А. Ця хвороба передається не тільки через поцілунок, але і при контакті з речами хворої людини.

Нагадаємо, нещодавно дієтолог з Клінічного інституту Humanitas Мануела Пасторе назвала ідеальну норму вживання шоколаду. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 16:12 :29