Новини » Політика 2 листопада, 2019, 21:37
"Журнашлюхи" та фашисти: "Майдан закордонних справ" став на захист Яременка від журналістів
Олександр Хара, Фото з відкритих джерел
Олександр Хара, Фото з відкритих джерел

Скандал з поки ще народним депутатом та Головою комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Богданом Яременком триває. Навіть після того, як Яременко повечеряв янтиками в одному з київських ресторанів та написав заяву на звільнення з посади голови комітету, але без дати, його друзі-експерти продовжують захищати дипломата від журналістів.

До справи доєдналися експерти фонду «Майдан закордонних справ», засновником якого є Богдан Яременко. Зокрема, експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Олександр Хара називає Яременка сильною особистістю, а от журналістам від нього дісталося. 

У Фейсбуці Хара називає журналістів "журнашлюхами" та порівнює їх з комуністами та фашистами.

Можливо, відомий дипломат не втримався та згарячу став на захист керівника. Мабуть, скоро прибере пост та вибачиться перед журналістами.

Хоча щодо цього є певні сумніви. Бо його керівник та засновник фонду «Майдан закордонних справ» теж принижує журналістів і навіть схожі вислови використовує.

В одному з коментарів Яременко чи то порівняв Раду з борделем, чи то вирішив не зупинятися на секс-досягненнях, але написав таке: «я просто не думав, що шалавам акредитацію в вру дають».

Більше того, він навіть погрожував журналістам з парламентської трибуни тюремними ув’язненням від 3 до 7 років.

"Яременкогейт" триває. Вже не потрібно слідкувати за його переписками з повіями, варто просто читати коментарі деяких шанованих дипломатів на захист свого керівника, а саме Яременка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 03:41 :10