Новини » Політика Читать эту новость на русском

Жарких про чергове виправдання Яременка: Виявляється не він винен, що з повіями переписувався, а усі довкола

Фото: 112.ua

Нардеп від "Слуги народ" Богдан Яременко у своєму бажанні виправдатися за "секс-скандал" пішов далі. Зокрема, він заявив те, що відбувається довкола нього – це провокація проти фракції.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук політолог Денис Жарких.

Як пише Жарких, Яременко ніяк не вгамується і цього разу уже зовсім не до жартів.

Політолог нагадує, спочатку Яременко "насвистів", що це провокація, щоб журналісти не лізли в "особисте життя" депутатів.

Потім, пише Жарких, Яременко "нібито вибачився - під тиском нібито генпрокурора Рябошапки".

"Зауважте, не власної совісті чи здорового глузду. Не перед журналістами, яких він і за людей, мабуть, не вважає, а перед фракцією, президентом і сім’єю", – зазначає автор.

Однак сьогодні, як зазначає політолог Денис Жарких, нардеп Яременко пішов ще далі – назвав все, що відбувається провокацією проти фракції. Бо "Слуга народу" багато кому на мозоль наступає.

"Тобто, не він винен, що з повіями під час засідання ВР переписується, а усі довкола, бо через нього підступно до партії і до президента підбираються і дискредитують", – пише автор допису.

Він нагадує, Яременко – голова комітету з міжнародних справ, дипломат.

"Тобто, ось цей недалекий ідіот буде представляти всю країну? Це він буде спілкуватися із закордонними дипломатами? Та, не солодко нам доведеться, не солодко", – наголошує Денис Жарких.

Нагадаємо, народний депутат, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива подав заяву в поліцію на "Слугу народу" Богдана Яременка.

А партія "Опозиційна платформа – За життя" у своїй заяві наголосила, що Богдан Яременко повинен піти у відставку з поста голови комітету ВР з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва та скласти депутатські повноваження. 

Loading...