Новини » Політика Читать эту новость на русском

«Замах на Зеленського»: Справою Федини займеться ДБР

Фото: Софія Федина (prm.ua)

Справа народного депутата від «Європейської солідарності» Софії Фединої, яка розкритикувала спілкування президента Володимира Зеленського з добровольцями (зокрема, що на нього може бути організований замах), буде розслідуватися Державним бюро розслідувань.

Про це на запит РБК-Україна повідомили в ДБР.

Так, в Держбюро розслідувань підтвердили, що Генеральною прокуратурою було розпочато провадження щодо можливого вчинення злочину нардепом Фединою.

«Провадження відкрито, прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Підслідність визначена за ДБР», – повідомили в ДБР

В п’ятницю Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підтвердив відкриття кримінальної справи проти Фединої.

«Так, це правда. І не тільки він, але і багато народних депутатів зверталися з цього приводу. Провадження було відкрито в понеділок, там очевидні ознаки злочину, по яких було відкрито провадження. Здається, ДБР зараз розслідує», – сказав Рябошапка.

Відзначимо, що заяву на Федину написав депутат з фракції «Слуга народу» Олександра Качура.

Обговорюючи розмову Зеленського з добровольцями в Золотому, Федина і волонтер Маруся Звіробий висловили припущення, що під час однієї з таких поїздок президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху.

Федина пізніше розповіла, що їй почали надходити погрози після цих висловлювань, після чого вона подала заяву в Генеральну прокуратуру і Міністерство внутрішніх справ. Проте, ці заяви у неї не прийняли, зазначивши, що в них відсутній склад злочину. Федина назвала це «подвійними стандартами».

Читайте також: скандальні слова нардепки Федини: погрози Зеленському, планування замаху чи привернення уваги?

 

Loading...