Новини » Політика 574 Читать эту новость на русском

«Я зависла надовго»: Лукаш розсмішила студію абсурдними питаннями з тестів для прокурорів

ZIK

Тести для прокурорів – це знущання та розправа над працівниками правоохоронних органів.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявила колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш.

Гостя ток-шоу звернула увагу на переатестацію у прокуратурі, яка має кілька етапів, та заявила, що це є знущанням та розправою над працівниками правоохоронних органів.

Так, один з етапів передбачає тестування за допомогою комп’ютера, загальна кількість питань у таких «комп’ютерних» тестах становить 6 тисяч. Олена Лукаш процитувала кілька питань, які її особливо «вразили».

«Серед них такі питання, як: «Відповідно до вимог закону, судове рішення у кримінальному провадженні ухвалюється ким?» А й справді, ким же ухвалюється судове рішення? Може, піфією, оракулом, гладіолусом, місячним пилом?... 6 тисяч такої маячні!» – заявила Олена Лукаш та продовжила, що серед інших питань – хто присвоює звання поліцейським, для чого використовують службового коня тощо.

Вона зізналася, що просто «надовго зависла», коли читала окремі із запитань у тестах. Ексміністерка певна, що такі тести є знущанням та покликані «відсіяти» щонайменше третину працівників прокуратури.

Як повідомляли, Олена Лукаш заявила, що діяльність генпрокурора Руслана Рябошапки призведе до колапсу роботи правоохоронної системи вже у грудні. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News