Новини » Політика Читать эту новость на русском

Шуфрич: Електронна реєстрація не вплине на ефективність роботи Ради

ZIK

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), голова комітету ВР з питань свободи слова Нестор Шуфрич вважає, що електронна реєстрація не вплине на ефективність роботи Верховної Ради України.

Про це він заявив в кулуарах Верховної Ради, трансляцію вів телеканал ZIK.

За його словами, електронна реєстрація ніяк не вплине на ефективність роботи Ради.

"Чесно кажучи це така фікція", – додав він.

Нардеп пояснив, що він за "діджиталізацію", але так буде складно визначити, хто насправді працює, хто присутній, а хто – ні.

"Я знаю і маю уявлення, як може віртуально бути присутнім народний депутат в залі – карточку залишив і пішов. Це така віртуальна робота в Раді", – наголосив Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич заявив, що примирення на Донбасі буде дуже складне примирення, насамперед, через те, що у конфлікті загинули тисячі людей і обидві сторони переживають трагедію.

"Я думаю, що це нам буде боліти не п’ять і, може, не десять років. Наші діти, можливо, зможуть жити вже більш інтегровано, з більшою любов’ю, розумінням та повагою, але нам треба почати, у першу чергу, із двосторонньої поваги. Не буде розуміння, що ми це зобов’язані разом пережити – поки цього не буде, не буде жодної надії на те, що Україна буде єдиною. Це дуже складний іспит для нашого суспільства, але ми маємо його пройти", – сказав нардеп.

 

 

Loading...