Новини » Політика 157 Читать эту новость на русском

Разумков підписав законопроєкт про судову реформу

Дмитро Разумков. Фото: GettyImages/Global Images Ukraine

Законопроєкт №1008 про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування передано на підпис президенту України.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"31.10.2019 Закон направлено на підпис Президенту", - написано у карточці законопроєкту.

"Ухвалення цього рішення відбулося із грубими порушеннями вимог статті 122 Регламенту Верховної Ради України, згідно з якою «До проведення голосування щодо прийняття законопроекту в другому читанні та в цілому Верховна Рада може доручити головному комітету чи утвореній Верховною Радою редакційній групі внести редакційні уточнення з урахуванням поправок, внесених безпосередньо на пленарному засіданні Верховної Ради під час розгляду законопроекту", - зазначається у пояснювальній записці однієї з постанов.

Згідно з регламентом, голова Верховної Ради Дмитро Разумков та президент України Володимир Зеленський не зможуть підписати ухвалений законопроєкт, поки не буде винесене рішення щодо постанов про скасування.

Раніше повідомлялося, що Верховний Суд затвердив звернення до президенту України ветувати законопроєкт №1008 про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування.

Loading...
Loading...
Loading...