Новини » Політика Читать эту новость на русском

Небойова, яка проходить в тилу: У Міноборони пояснили, якою буде участь України в місії НАТО в Іраку

Андрій Загороднюк (facebook.com/andrii.zahorodniuk)

Україна готова взяти участь у беззбройний місії НАТО в Іраку, що стане першим кроком щодо розширення співпраці з Альянсом.

Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк, передає РБК-Україна.

За словами Загороднюка, участь України в місії НАТО в Іраку буде носити консультативний характер.

"Мова йде про консультації та тренуваннях для Збройних сил Іраку з обслуговування обладнання, яке, можливо, було вироблено в радянський час або після цього, але таке, в якому розуміються наші фахівці. Це може бути перший наш крок з розширення співпраці в місіях НАТО між Україною та Альянсом. Це небойова місія, яка проходить в тилу", – повідомив міністр оборони.

Загороднюк зазначив, що на даний момент між Україною і НАТО проходять переговори щодо участі українських військових у місії в Іраку.

При цьому він уточнив, що участь у місії Альянсу можуть взяти кілька десятків українських військових на ротаційній основі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський повідомив про домовленість оновити пакет проєктів і практичних заходів НАТО з допомоги України.

"Сьогодні ми домовилися про оновлений, консолідований пакет проєктів і практичних заходів. Обговорили перспективи нашої співпраці в рамках Програми розширених можливостей НАТО. Я довів сьогодні, що Україна вже готова вийти на цей новий рівень партнерства з Альянсом", – зазначив Зеленський.  

Loading...