Новини » Політика 627 Читать эту новость на русском

НАТО пред'являє набір нічим не обґрунтованих претензій і звинувачень, – МЗС РФ

Марія Захарова. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У Міністерстві закордонних справ Росії вважають, що НАТО пред'являє Кремлю набір нічим не обґрунтованих претензій і звинувачень.

Позицію закордонного відомства озвучила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова під час щоденного брифінгу для журналістів, передає УНН

Таким чином у Росії відреагували на заяви Ради НАТО за підсумками візиту генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберга до України. 

"НАТО пред'являє на адресу Росії набір нічим не обгрунтованих претензій і звинувачень. Намагається переінакшити внутрішньоукраїнський конфлікт, подаючи його як конфлікт із Росією. Ігнорує зусилля, що вживаються в рамках Контактної групи, яка відіграє центральну роль у визначенні шляхів виконання Мінського комплексу заходів на основі діалогу з владою Донецька і Луганська", – зазначила Захарова.

За словами речниця МЗС РФ, Альянс продовжує вести себе деструктивно у контактах з Росією. У Москві вважають, що діяльність НАТО не сприяє примиренню й зменшенню градусу напруженості, особливо у питанні України.

Зокрема, Захарова заявила, що НАТО не може впливати на ті процеси в Україні, які стають причиною проблем Києва останнім часом, відзначивши, що політика блоку стосовно України ще більше розколює країну.

"НАТО не може вирішити наявні українські проблеми, в тому числі в сфері національного примирення, боротьби з корупцією, стабілізації ситуації на сході. Швидше навпаки - з урахуванням історичного досвіду розширення альянсу і його "гуманітарних інтервенцій" заклики до Києва спрямуватися в євроатлантичні обійми провокують розкол країни, поглиблюють нові розділові лінії в Європі, сприяють зростанню міжетнічних та інших суперечностей" – наголосила представниця російського МЗС.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час виступу у Верховній Раді заявив, що альянс ніколи не визнає незаконної анексії Криму Росією.

Loading...
Loading...
Loading...