Новини » Політика Читать эту новость на русском

Мир на Донбасі — шлях до успішної України, де будуть жити заможні люди, - Льовочкін

Сергій Льовочкін

Розведення сил на Донбасі – це єдиний шлях до миру, а мир – єдиний шлях до успішної України.

Про це під час брифінгу у Верховній Раді, який транслювався в ефірі телеканалу ZIK, заявив народний депутат, фракція «Опозиційна платформа – За життя» Сергій Льовочкін.

Журналістка поцікавилася, яким він бачить шлях подальшої реінтеграції непідконтрольних регіонів Донбасу і встановлення миру. У відповідь пан Льовочкін сказав, що розведення військ відбувається дуже повільно – це треба робити швидше.

«Політична воля для цього повинна бути, тоді все буде йти вперед. Тут ми абсолютно підтримуємо президента Зеленського, але хочемо, щоб все відбувалося швидше, і це можливо, якщо будуть відповідні кроки з боку більшості правлячої партії», - зазначив народний обранець.

Він зауважив, що його політсила буде стимулювати владу, щоб процес розведення продовжувався.

«Ми до нього ставимося позитивно, тому що це єдиний шлях до миру, а мир – це єдиний шлях до успішної України, в якій будуть жити заможні люди. Іншого шляху немає. Нам потрібно робити все для того, аби мир відбувся якомога швидше і розведення військ – це складова частина, яка стоїть попереду, і ми будемо стимулювати владу, аби вона приймала всі необхідні рішення», - констатував Сергій Льовочкін.

Нагадаємо, 29 жовтня, о 12:00, почався процес дзеркального розведення сил на ділянці №2, що поблизу населеного пункту Золоте-4 в Луганській області.

Більше на цю тему читайте тут: «Розведення сил у Золотому-4: Все, що потрібно знати про мирне врегулювання конфлікту на Донбасі».

Loading...