live

Яременко повинен піти у відставку з поста голови Комітету і скласти депутатські повноваження, – заява партії "Опозиційна платформа – За життя"

"Оппозиційна платформа – За життя"

Обурлива, цинічна поведінка народного депутата від партії "Слуга народу", голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка не може бути розцінена інакше, як сексуальна експлуатація жінок. Представник провладної партії продемонстрував, що не тільки схвалює, але і використовує таке ганебне явище, як проституція.

Про це йдеться в заяві партії "Опозиційна платформа – За життя", повідомляє пресслужба політсили.

У партії зазначають, що жертвами сексуальної експлуатації багато жінок, в тому числі і неповнолітні, стають не зі своєї волі. Велика частина з них зазнають сексуальної експлуатації не в Україні, а за кордоном.

Зокрема, за даними Міжнародного альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні, в сфері надання сексуальних послуг тільки в нашій країні задіяні від 50 тисяч до 80 тисяч українок (причому всі нелегально). За даними Інтерполу, лише в борделях Євросоюзу в 2012 році "працювали" 100 тисяч українок.

На тлі цієї катастрофічної для нашої держави і принизливої для національної гордості ситуації, вказують в політсилі, аморальні дії голови комітету, відповідального за зовнішньополітичні зв’язки країни, виглядають особливо огидними.

"Після скандального листування пішла інфантильна брехня, цинічні виверти і постійна зміна позиції народного депутата від" Слуги народу "- поведінка, негідна члена парламенту і викликає великі сумніви в здатності Богдана Яременка адекватно відстоювати інтереси України", – підкреслюється в заяві.

"Опозиційна платформа – За життя" висловлює розчарування тим фактом, що президентська фракція "Слуга народу" до цього часу не прийняла очевидних і необхідних заходів для захисту, якщо не своєї честі, то хоча б гідності українських жінок.

У партії сподіваються, що народний депутат Богдан Яременко набереться рішучості і з власної ініціативи піде у відставку з поста голови комітету, складе з себе повноваження народного депутата.

"Ми закликаємо міжнародних партнерів України на період прийняття рішення про складання повноважень Богданом Яременко утриматися від контактів з ним і очолюваним ним комітетом, оскільки продовження таких контактів може розцінюватися українцями і міжнародним співтовариством як підтримка Богдана Яременка та ігнорування гострої проблеми нелегальної сексуальної експлуатації українських жінок і дівчат ", – наголошується в заяві" Опозиційна платформа – За життя ".

Нагадаємо, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в кулуарах Верховної Ради заявив, що нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко не має права представляти Україну на міжнародній арені.

"Ми ініціюємо звернення до європейських парламентаріїв не приймати його, не розмовляти з ним і взагалі не вважати його представником України", – зазначив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя".

Також Вадим Рабинович закликав "Слуг народу" і президента Зеленського позбавити депутатського мандата Богдана Яременка.

"Він ганьбить вас, нас усіх і Україну. Невже це не зрозуміло. І виходить ще з нахабною пикою щось доводити і рветься на трибуну...", – зазначив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя". 

Loading...