live

Якщо Яременко не понесе покарання, Верховна Рада перетвориться на посміховисько, - Мельничук

Народ проти. Сергій Мельничук

Після скандалу з перепискою народного депутата від «Слуги народу» Богдана Яременка його мають зняти з посади. Якщо він не понесе покарання – це буде продовжуватися і український парламент буде виглядати посміховиськом.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив народний депутат VIII скликання Сергій Мельничук.

Ведучий поцікавився, чи після того, як Богдана Яременка спалили на гарячому, він має піти з партії і скласти мандат. У відповідь він сказав, що як мінімум його мають зняти з посади.

«Така людина, яка представляє український парламент в міжпарламентських зв’язках, однозначно має піти з цієї посади», - сказав пан Мельничук.

Також у нього поцікавились, чи є законні підстави, аби він склав мандат. Сергій Мельничук відповів, що законних немає – це має вирішувати Офіс президента.

«Якщо цей депутат не понесе покарання – це буде продовжуватися і український парламент, який і так набраний з незрозумілих людей, буде виглядати посміховиськом не лише перед українським народом, але і перед світовою спільнотою», - констатував екснардеп.

Як повідомляли, народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко під час роботи в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств.

Після резонансу у ЗМІ Богдан Яременко заявив, що «інтимне» листування було несправжнім, таким чином він хотів продемонструвати протест.

Згодом Яременко вибачився за ситуацію із його скандальними переписками.Loading...
Loading...
Loading...