Віктор Медведчук: Через секс-скандал Яременко має скласти депутатський мандат

Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук вважає, що через секс-скандал народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко має скласти мандат.

Про це він заявив під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, Віктор Медведчук заявив, що секс-скандал "імені Богдана Яременка" – це кричуще порушення всіх морально-етичних норм.

"Це заохочення, фактично, до участі у такому процесі, який вважається негативним у цілому цивілізованому світі – це сексуальна експлуатація жінок. З цим борються у всьому світі, борються із рабством жінок",– зазначив він.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що нардеп Яременко, який заохочує і займається подібними питаннями, не може бути ні головою Комітету ВР з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва, ні народним депутатом.

Віктор Медведчук переконаний, що найкращим виходом у ситуації, було б те, щоб Яременко подав у відставку з посади голови комітету, а також склав повноваження народного депутата.

"Тому що подібні дії не можуть бути терпимими у нормальному цивілізованому суспільстві. Це не просто не прикрашає ВРУ, це ганьбить і кидає тінь на всю ВРУ", – зазначив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Нагадаємо, партія "Опозиційна платформа – За життя" у своїй заяві підкреслила, що обурлива, цинічна поведінка народного депутата від партії "Слуга народу", голови Комітету ВР з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдана Яременка не може бути розцінена інакше, як сексуальна експлуатація жінок. Представник провладної партії продемонстрував, що не тільки схвалює, але і використовує таке ганебне явище, як проституція.

"Опозиційна платформа – За життя" висловлює розчарування тим фактом, що президентська фракція "Слуга народу" до цього часу не прийняла очевидних і необхідних заходів для захисту, якщо не своєї честі, то хоча б гідності українських жінок.

У партії сподіваються, що народний депутат Богдан Яременко набереться рішучості і з власної ініціативи піде у відставку з поста голови комітету, складе з себе повноваження народного депутата.

"Ми закликаємо міжнародних партнерів України на період прийняття рішення про складання повноважень Богданом Яременко утриматися від контактів з ним і очолюваним ним комітетом, оскільки продовження таких контактів може розцінюватися українцями і міжнародним співтовариством як підтримка Богдана Яременка та ігнорування гострої проблеми нелегальної сексуальної експлуатації українських жінок і дівчат", – наголошується в заяві "Опозиційна платформа – За життя".

Loading...
Loading...
Loading...