Новини » Світ 31 жовтня, 2019, 6:07
В Японії спалахнув замок зі списку ЮНЕСКО
В Японії спалахнув замок зі списку ЮНЕСКО. Фото EPA-EFE
В Японії спалахнув замок зі списку ЮНЕСКО. Фото EPA-EFE

У японському місті Наха в префектурі Окінава загорівся замок Сюрі, який внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Про це повідомляє телеканал NHK.

Зазначається, що пожежа трапилася сьогодні уночі.

За даними рятувальників, 30 пожежних машин знаходяться на місці гасіння пожежі, проте шість будівель на території замку згоріли, включаючи головний будинок, а також північну і південну будівлі. Загалом від пожежі постраждали 4200 квадратних метрів території замку.

Замок Сюрі був збудований близько 500 років тому. У 1933 році він був визнаний національним скарбом, але потім був зруйнований під час битви за Окінаву під час Другої світової війни.

Головну будівлю замку було відновлено ​​в 1992 році. Інші будівлі на території замку були також відновлені. У 2000 році залишки первісного замку, а також інші руїни замків королівства Рюкю були внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Нагадаємо, 15 квітня на даху Нотр-Даму сталася масштабна пожежа. У результаті було знищено шпиль собору. Водночас багато культурних, історичних і духовних пам’яток вдалося врятувати.

Збір коштів на відновлення Паризької богоматері проходить на рівні загальнонаціональної і міжнародної кампанії. Деякі найбагатші французькі родини і найбільші компанії зобов’язалися виділити сотні мільйонів євро на реконструкцію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 01:50 :38