Поліція і Нацгвардія посилили патрулювання у районі Золотого

В районі Золотого до несення служби залучені посилені патрулі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Як зазначається, для забезпечення безпеки мирних жителів та правопорядку у населених пунктах на зазначених ділянках розведення співробітники поліції Луганщини та приданих сил несуть службу у посиленому режимі. Зокрема виставлені додаткові наряди поліції, вулиці цілодобово патрулюють піші та мобільні наряди. У разі потреби в оперативному штабі миттєво приймаються рішення щодо корегування сил та засобів, задіяних до охорони правопорядку.

Заступник голови Нацполіції спільно із начальником поліції Луганщини Сергієм Колесником тримають на контролі процес організації та несення служби і постійно спілкуються з місцевими мешканцями.

«Ми контролюємо весь периметр під’їзду та виїзду із селища, патрулюємо вулиці. Тобто зусилля поліцейських спрямовані на забезпечення правопорядку. Ми охороняємо громадський спокій. Це – українська територія, і ми своїх громадян не залишимо», – зазначив заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

Нагадаємо, українська сторона спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) повідомила про чергові порушення режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань на Донбасі і закликала представників СММ ОБСЄ фіксувати факти обстрілів.

Loading...