Тренер «Шахтаря» Луїш Каштру: Ми дуже погано почали матч з «Динамо»

Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру / ua-football.com

Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру підвів підсумок матчу 1/8 фіналу Кубка України з київським «Динамо» (1:2).

– З якою метою ще в ході першого тайму ви перемістили Коноплянку на правий фланг, а Тайсон став діяти з Ісмаїлі зліва? Що ви хотіли зробити цим тактичним рішенням?

– Коноплянка перейшов не в центр, а направо, Марлос став грати «десятку». Гра вимагала динаміки Тайсона з Ісмаїлі. Коноплянка зліва трохи займав зону Ісмаїлі. Тайсон більше забігав в середину між лініями, що дозволяло Ісмі відповідати за фланг. Зміна було зроблено для того, щоб Марлос був на позиції «десятки». З того моменту, як він взявся виконувати це завдання, наша гра покращилася. Був простір між лініями оборони і півзахисту, і Тайсон з великою мобільністю відмінно займав цю зону. Ми дуже погано почали матч. У нас були складні 15 хвилин, де ми дійсно погано грали. Після пропущеного голу через кілька хвилин все трохи покращився. Ми вирішили поміняти тактику, внести цю зміну, і після нього гра стала більш вдалою. Це саме через динаміку Тайсона і Ісмаїлі на лівому фланзі, плюс Марлос відмінно відповідав за простір між лініями оборони і півзахисту «Динамо». Це додало варіативності нашій грі. Правша Коноплянка діяв на правому фланзі, що дозволяло Тайсону дати більше мобільності зліва.

– Прокоментуйте, будь ласка, стан Марлоса і Коноплянки – наскільки все серйозно? Заміна Кривцова теж пов’язана з травмою?

– Зараз потрібно оцінити ситуацію. У Кривцова м’язова травма – так ми думаємо зараз. По Коноплянці і Марлосу так само. Це зрозуміло: в щільному календарі, при великій кількості матчів, такі складності трапляються. Постараємося відновити їх хай не до наступної гри, але принаймні до Ліги чемпіонів.

 

 

 

 

Loading...