Новини » Світ 1304 Читать эту новость на русском

Трамп особисто блокував військову допомогу Україні, - офіцер армії США

Олександр Віндман. Фото EPA-EFE

Головний експерт Білого дому в Україні Олександр Віндман сказав слідчим Конгресу, що він переконаний, що президент Дональд Трамп особисто блокував 400 млн доларів у вигляді допомоги Україні з метою безпеки, щоб змусити Україну публічно оголосити про розслідування справи щодо Джо Байдена і його сім'ї.

Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, Віндман розповів про те, що початок Україною розслідування щодо справи "Burisma" і можливого суперника Трампа на виборах Джо Байдена був умовою для зустрічі президента Володимира Зеленського з Трампом.

За його словами, пізніше  зрозуміло, що військова допомога в розмірі 400 млн доларів також використовувалася Трампом для тиску на Україну.

Віндман стверджує, що 15 серпня колишній радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон доручив йому підготувати пам'ятку для Болтона і інших в адміністрації, в якій були б представлені узагальнені аргументи державних відомств про те, чому Трамп повинен розблокувати фонди для допомоги Україні якомога швидше.

Віндман дізнався, що Трамп як і раніше відмовляється направити військову допомогу до України. У зв'язку з цим Віндман подумав, що президент все ще чекає оголошення про початок розслідувань щодо Байденів, яке повинні зробити українські чиновники.

Нагадаємо, демократи в Палаті представників попросили колишнього радника президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джона Болтона дати показання 7 листопада у своєму розслідуванні імпічменту, у так званій "українській справі".

Loading...
Loading...
Loading...