«Слуги народу» знищують свободу слова»: Нацрада позбавила ліцензії ще один телеканал

Вадим Рабінович

Напередодні, 30 жовтня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не продовжила термін дії ліцензії столичному регіональному телеканалу «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі»).

Телеканал «Всі новини» після такого рішення Національної ради виступив із заявою, в якій наголошує, що вважає дії регулятора незаконними. Як ідеться у заяві, формальною причиною відмови у продовженні ліцензії було вказано те, що компанія ТОВ «Медіамережі» начебто несвоєчасно подала документи. Натомість у компанії запевняють – всі документи подали вчасно.

«У такому рішенні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення телеканал «Всі новини» вбачає політичний тиск», – ідеться у заяві. Працівники телеканалу обіцяють позиватися до суду та звертатися до міжнародних інстанцій з огляду на черговий тиск на незалежне українське медіа.

Заява
Заява

Народний депутат України, співголова фракції «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович під час брифінгу у кулуарах Верховної ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив, що телеканал позбавили ліцензії без єдиного порушення, «лише за те, що, як вони говорять, ми документ здали трохи пізніше, ніж треба, насправді це зовсім не відповідає дійсності».

«Я хочу звернути увагу – в останній день роботи Нацради вони позбавили канал, діючий канал, ліцензії тільки за те, що там серед засновників я, бо я захищав «112», «Newsone» і «ZIK», за мою позицію щодо Нацради, мені так і передали. Дорогі друзі, ми переживемо і це, але це нахабна наруга над основами демократії і свободи слова. Нам хочуть закрити рот, щоб викликати повій сюди, а ми боялися це сказати… Вони будуть продавати землю, грабувати країну і викликати за гроші народу повій. От що вони хочуть, от і свобода слова», – заявив Вадим Рабінович.

Заслужений журналіст України Володимир Кацман, коментуючи інформацію про позбавлення цифрової ліцензії телеканалу «Всі новини», заявив, що в останній день роботи члени Нацради вирішили відімстити Вадиму Рабіновичу за його принципову позицію щодо свободи слова, закривши телеканал і позбавивши роботи журналістів, до роботи якого немає жодних зауважень.

«Свободу слова оці нові «слуги народу» просто знищують», – наголосив Володимир Кацман.

Як повідомляли, народний депутат від фракції «Слуга народу» Євген Шевченко заявив, що представникам партії заборонено ходити на три українські телеканали – «112 Україна», «Newsone» і «Zik».

загрузка...
загрузка...
Loading...