Новини » Курйози 4402

Середній чек 10 000: Блогер показав елітну трапезу глави Верховного суду України

Верховного суду Валентині Данішевської.

Відповідну публікацію блогер розмістив на сторінці в facebook.

Так, Шнайдер показав відео на якому оператор спілкується з главою верховного суду, яка в свою обідню перерву вийшла відпочити в елітному ресторані. За словами блогера середній чек у цьому закладі становить 10 тисяч гривень.

Під час діалогу Валентина Данішевська заявила, що на неї немає ніякого тиску ні з боку Зеленського, ні з боку Богдана. Однак Шнайдер закликав президента України звернути увагу на «героїню» і на її шикарний спосіб життя. Адже не кожен держслужбовець може дозволити собі насолоджуватися дорогими закусками і вином на десятки тисяч гривень в обідню перерву.

«Нічого Незвичайного. Просто глава верховного суду України Валентина Данішевська, в свою обідню перерву, відпочиває в елітному ресторані Bigoli, середній чек в якому становить... 10 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ.

Вона насолоджується дорогим вином і вишуканими Закусками.

Валентина Іванівна запевняє оператора, що ні Зеленський ні Богдан, не роблять на неї ніякого тику. Ну, а я б настійно порадив Володимиру Олександровичу все-таки звернути увагу на нашу «Героїню». Адже такий шикарний спосіб життя, однозначно не повинен залишатися непоміченою... «, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, голова Верховного cуду України Валентина Данішевська скаржиться, що не може зустрітися з президентом Володимиром Зеленським і донести свою позицію щодо скорочення кількості суддів.

Loading...
Loading...
Loading...