Новини » Політика 31 жовтня, 2019, 10:50
Нардеп Мотовиловець заявив, що був свідком корупційних дій нардепа Дубневича
Андрій Мотовиловець. Фото censor.net.ua
Андрій Мотовиловець. Фото censor.net.ua

Народний депутат України Андрій Мотовиловець під час виступу у Верховній Раді заявив, що є свідком політичної корупції пана Дубневича.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

«Я є свідком політичної корупції пана Дубневича. Під час роботи в Міністерстві інфрастуркуктури, як радник Андрія Пивоварського, за прийняття закону транспортним комітетом нам було поставлено умову про призначення людини на аеропорт Львів. Ви можете зараз побачити, що ми відмовились від цієї вимоги. Ми провели відкритий конкурс. Ви можете зараз побачити показники аеропорту Львів, скільки вильотів і як він змінився. Зараз ми кажемо не про прізвища, а про політичну корупцію. Або ми її зупинимо, або вона буде продовжуватися», - наголосив  Андрій Мотовиловець.

Він додав, що, змінивши Президента і Верховну Раду, треба змінити і монополію Дубневича в Укрзалізниці.

«Дайте шанс державним підприємствам на прозорий розвиток, працівникам державних підприємств побачити, що ми закінчимо політичну корупцію. Я прошу сьогодні нашу партію проголосувати за ці три питання. Це дуже важливо, це доказ того, що ми закінчуємо політичну корупцію. Це свобода прийняття рішень, це закінчення політичного бізнесу… Бізнес повинен бути вільним від політики», - акцентував народний депутат.

Нагадаємо, Верховна Рада надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа від депутатської групи «За майбутнє» Ярослава Дубневича.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 03:46 :24