Через 5 років Україна максимально хоче наблизитися до членства в ЄС, - Гончарук

Олексій Гончарук Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з генеральним директором Директорату Єврокомісії з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Крістіаном Даніельсоном і обговорив поглиблення співпраці в рамках ініціативи Євпорейського Союзу "Східне партнерство".

Про це повідомляє пресслужба Уряду.

"Європейська та євроатлантична інтеграція – наш ключовий пріоритет. І ми про це не просто говоримо, ми доводимо це своїми діями. Через 5 років ми хочемо максимально наблизитися до членства в ЄС. І в цьому ми потребуємо вашої допомоги", – зазначив Гончарук.

Він додав, що Україна сподівається на особливий формат партнерства в рамках ініціативи "Східне партнерство", а також наголосив на зацікавленості держави в укладенні АСАА (угоди про так званий "промисловий безвіз"), який стане значним кроком на українському євроінтеграційному шляху.

Також прем'єр сподівається, що ЄС якнайшвидше зможе реалізувати у Приазов’ї муніципальні проекти, які Оціночна місія ЄС на початку 2019 року окреслила у звіті "Підтримка ЄС регіону Азовського моря: пропозиції щодо додаткових заходів", який передбачає проект зі збору та переробки відходів у Маріуполі та проект розвитку тролейбусного транспорту в Херсоні.

Крім того, голова Уряду закликав ЄС інвестувати в морські порти міст Маріуполь та Бердянськ.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розповів про життя за межею бідності, 500 млрд неповернених кредитів, нестачу грошей педагогам і лікарям та оптимістично пообіцяв створити умови для самореалізації кожної людини.

Loading...