live

Генпрокурор заявив про тиск Портнова та Дубінського

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що наразі спостерігає за тим, що відбувається, і це абсолютно не впливає на його дії і плани.

Про це він сказав, відповідаючи на запитання щодо того, чи відчуває він тиск з боку Андрія Портнова, і таких депутатів, як Олександр Дубінський і Максим Бужанський, повідомляє Укрінформ.

«Що значить «відчуваю тиск»? Я спостерігаю за тим, що відбувається. Сказати, що це мене особливо засмучує – я не скажу. На мої дії, плани, вчинки це не впливає абсолютно. Нам треба робити своє, те, що ми вважаємо за потрібне», – сказав Рябошапка.

На запитання, що він думає з приводу того, чому відбувається цей тиск, він відповів, що «у кожного з цих людей є свої плани, мотиви».

«Лукаш атакує, очевидно, щоб дискредитувати внаслідок того, що в неї є підозра, і дискредитувати цю підозру. У Портнова є якісь свої мотиви, які пов’язані з тим, що, можливо, прокуратура не робить того, що хоче Портнов. У депутатів, які навіть з нашої фракції – вони, можливо, чогось хочуть, або той, хто ними керує, чогось хоче, чого прокуратура не робить для них. Але ми буде виходити з того, що власне потрібно людям, а не певним групам людей», – наголосив Рябошапка.

Нагадаємо, юрист Андрій Портнов заявив, що сам безпосередньо не комунікує із Володимиром Зеленським чи його Офісом. Однак, у нього та глави держави багато спільних знайомих, що «можуть передати якусь думку, яку знають зверху».

 

Loading...
Loading...
Loading...