live

Генпрокуратура не отримувала запитів від США стосовно Burisma

nrv.org.ua
загрузка...
загрузка...

Правоохоронні органи США не направляли запитів до Генеральної прокуратури України щодо надання правової допомоги в розслідуванні кримінальних справ, в яких фігурує компанія Burisma.

Про це повідомили в Генпрокуратурі, інформує Інтерфакс-Україна. 

"Запити про правову допомогу в кримінальних провадженнях із США у справах, в яких фігурує колишній міністр екології та природних ресурсів часів колишнього президента В.Януковича (бенефіціар компанії Burisma Микола Злочевський), офіційними каналами до міжнародно-правового управління Генеральної прокуратури України не надходили", – зазначають у ГПУ.

Як повідомлялося, генпрокурор Руслан Рябошапка може зіграти ключову роль у розлідуваннях пов'язаних з імпічментом щодо президента Дональда Трампа і дій Джо Байдена. Він пообіцяв перевірити основні справи, раніше відкриті його попередниками щодо Burisma, в тому числі справи, в яких фігурує ім'я Гантера Байдена.

Демократи стверджують, що Трамп намагався шантажувати офіційний Київ з метою проведення розслідування бізнес-угод, укладених Гантером Байденом в період, коли той входив до ради директорів української енергетичної компанії Burisma. Республіканці заперечують звинувачення в шантажі, стверджуючи, що президент ставить цілком законні питання про дії Джо Байдена та його сина в Україні.

Генпрокурор Руслан Рябошапка, призначений президентом Володимиром Зеленським, пообіцяв перевірити основні справи, раніше відкриті його попередниками щодо Burisma, в тому числі справи, в яких фігурує ім'я Гантера Байдена.

«Після перегляду ... цих справ, ми зрозуміємо, які рішення можуть бути прийняті, і які рішення повинні бути прийняті. Не можу сказати, які саме рішення будуть прийняті», - сказав Рябошапка під час пресконференції, що відбулася в Києві 4 жовтня. За його словами, перегляду підлягають 15 справ щодо Burisma. 

Loading...
Loading...
Loading...