Новини » Політика 31 жовтня, 2019, 12:30
Чарівник країни ОП: Богдан про Зеленського, уряд і політику партії
Фото: Назарій Мазилюк/УП
Фото: Назарій Мазилюк/УП

Керівник Офісу президента Андрій Богдан не тримається за свою посаду і ні на що не претендує, проте йтиме з президентом Зеленським до кінця, аж до того моменту, коли той сам його не звільнить.

Друга частина інтерв'ю УП із керівником Офісу президента Андрія Богдана. Першу частину читайте тут.

Про розбрат у партії "Слуга народу" та вплив Олександра Дубінського

Дубінський професійний журналіст, який хоче отримати свою частинку відомості, публічності та слави. Його погляд на речі і його бажання публікувати ці погляди робить партію "Слуга народу" більш відомою. Проте є загроза в багатьох інших людях, але поки що вдається цю загрозу не робити критичною для існування. Рішень про звільнення з фракції немає. 

Проблеми фракції під час голосування

Будь-яке середовище не є ідеальним. У багатьох є свої принципи, які вони не можуть переступити, і за це голосувати не будуть. А також є об'єктивні причини відсутності у Раді, такі, як хвороба або відрядження.

Скандал навколо поліграфу

Це була ідея керівника фракції Давіда Арахамії, він вважає, що це один зі способів знайти правду. Якщо це дає відповіді на питання і суспільству, і один одному, то цей інструмент можна задіювати.

Ефективність роботи Кабміну

В уряду є дедлайн до кінця року, щоб довести свою ефективність. Проте вже є мінус в їхній результативності, вони стараються сподобатися Фейсбуку.

Порушення регламенту

Якщо є охота дотримуватися регламентів, неможливо провести зміни. Якщо хтось боїться  порушувати регламент, тоді його треба змінювати і приймати рішення, постанови і закони. 

27 років країна у багнюці

Багато хто не хоче нести репутаційну відповідальність та приймати непопулярні рішення. Але вони мають вибрати: хочеш бути в білій сорочці - йди в експертне середовище, а якщо хочеш працювати, то йди у чиновники.  Неможливо в білій сорочці розгрібати багнюку й не замазатися. Тому КРІ їхньої діяльності - це не народна любов, а результати роботи.

Чому пішов Олександр Данилюк

Його відставка - це не питання ефективності, він весь час себе бачив у різних місцях, але не в тому, де він перебував. Тому він не займався поточною роботою, а займався стратегічним плануванням життя держави, а заодно і всього світу.

"Ми були занадто малі, занадто тісні для такого впливового політика"

Неефективність Максима Нефьодова на митниці та послуги Валерія Хорошковського

Коли Валерій Хорошковський був головою митниці, то доходи за два роки зросли в чотири рази. Тому він і консультує, адже крім теоретиків в Україні є тільки один практик, який реально це реалізовував. Проте неможливе його призначення на посаду тому, що він має політичний бекграунд. Реальним же керівником митниці є Максим Нефьодов.

"На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажемо так, дуже не вдається" 

Комунікація з олігархами

Багато олігархів можуть звертатися з законодавчими питаннями, які, в основному, стосуються законів, які їх не влаштовують. Але у фракції достатньо голосів у Раді, щоб самостійно приймати рішення. Тому, якщо якомусь з олігархів щось не подобається - у нього немає важелів впливу. 

Призначення до Кабінету міністрів

Жодна політична партія не має впливу на Кабінет міністрів. Денис Малюська (міністр юстиції) і міністр освіти і науки Ганна Новосад не мають політичної залежності від партії "Слуга народу". Вони самостійні особи, працівники Олексія Гончарука. Всі вони не мають особистих зобов'язань ні перед партією, ні перед олігархом, ні перед ким, виключно перед народом України. 

Про історію "звільнення"

Це був той момент, коли поступила інформація, що політичні опоненти вибудовують та планують свою роботу по дискредитації влади через адвокатську діяльність і зв'язок з Коломойським.

"Будь ласка, в будь-який момент мені точно є куди йти. Тому я ні на що не претендую, це – для того, щоб вам було спокійно"

Президент втомився

Втома від негативу. Він дуже болісно сприймає негатив, який виливається і з засобів масової інформації. Він сильно за це переживає. Він дійсно вимучений.

Повне інтерв'ю на УП

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:31 :44