Aнонси

усі анонси

ЄБРР виділить кошти на впровадження проєктів для зберігання електроенергії, – Мінекоенерго

Ілюстративне фото

Європейський банк реконструкції та розвитку та Міжнародна фінансова корпорація виділять кошти на впровадження проєктів для зберігання електроенергії.

Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

У відомстві зазначили, що в рамках першого інвестиційному форуму «RE:THINK event tent» у м. Маріуполь за участі Міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля підписано два важливих для розвитку енергетичної сфери документи.

Один із документів – це Меморандум про взаєморозуміння між НЕК «Укренерго» та ЄБРР щодо підготовки інвестиційного проекту створення енергетичного сховища та модернізації підстанції Азов. Це дозволить створити умови для вигідного функціонування енергозберігаючих установ в Україні.

Другий – угода між Міжнародною фінансовою корпорацією та НЕК «Укренерго» щодо аналізу інституційно-нормативної бази, зокрема, дослідження способів стимулювання інвестицій приватного сектору в проекти зберігання електроенергії.

Олексій Оржель відзначив підписання зазначених Меморандуму та Угоди як позитивний фактор.

«Механізми залучення нових необхідних інфраструктурних проектів в українську енергетику є надзвичайно важливими», – наголосив він. «Ми дійсно змінюємось, збільшується обсяг відновлюваних джерел енергії в структурі, змінюється структура споживання, і нам потрібні ці інвестиції», – зазначив О. Оржель.

Тому підписання документів дає можливість впровадження нових проектів. «Зі сторони Мінекоенерго готові працювати над тим, щоб отримати результат, щоб уже завтра залучати приватний капітал в інфраструктурні проекти», – запевнив очільник Мінекоенерго.

Нагадаємо, раніше в Мінекоенерго обговорили питання співпраці з Європейським інвестиційним банком.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News