live

Яременко продовжує секс-переписки і мандат складати не збирається

Фото: Богдан Яременко (Facebook)

У Верховній Раді завжди гаряче – чим тільки не займаються народні обранці, тільки б не працювати. Але напередодні особливо відзначився один – народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко. Увагу журналістів привернула його переписка в телефоні. Звичайно, депутати часто спілкуються в месенджерах, вирішують робочі питання, але переписка була аж надто далекою від ділової.

Розповідаємо детальніше, які нагальні питання вирішував "слуга народу" Богдан Яременко в парламенті.

Можна побажання

Богдан Яременко вчора під час роботи в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств. Делікатну переписку оприлюднив ресурс Букви.

Так, у смартфоні нардепа є два чати зі знайомствами: "Мережа знайомств Мам…" і "Loveeto". 

Букви
Букви
Букви
Букви

І під час голосування Яременко якраз читав анкету 32-річної жінки на ім’я Аліна, яка в анкеті вказала переваги: секс, зустріч, побачення. Також зазначила, що її не цікавлять стосунки.

Букви
Букви

Потім Богдан Яременко почав листуватися із дівчиною, можливо, іншою:
Яременко: … умови зустрічі з тобою?

Дівчина: Привіт. Місце твоє. Секс захищений, класика і орал. Анальний – табу. Час – 100 доларів. Дві години – 150. На ніч не залишаюся. Побажання можна.

Букви
Букви

Скандал чи спланована акція

Сьогодні Богдан Яременко спробував виправдатися і коментував ситуацію як належну, заявивши, що "інтимне" листування було несправжнім.

"Журналісти, які намагаються підгледіти щось, це важко назвати журналістами, навіть не намагаються взяти коментарі у тих, за ким вони підглядають, що відбувається. От проти цього ми виступаємо. Ми слідкуємо за тим, що відбувається зверху, розуміючи, що ці провокації будуть подовжуватись, і хоча деякі колеги попереджали мене цього не робити, я вирішив таким чином продемонструвати протест, показати, що це не журналізм – це знущання над людьми", - зазначив нардеп.

За його словами, переписка була не справжньою: "Це сфабриковане листування. Мене попередили і тим більше, що в той час я листувався на деякі серйозні теми, тому треба було показати, що так не можна робити".

Щодо того, як дружина Яременка ставиться до цієї ситуації, народний обранець відповів коротко: "Дружина не завжди поділяє моє почуття гумору".

Від проходження поліграфу нардеп відмовився і заявив, що не збирається через цю ситуацію подавати у відставку.

Коли дівчата цікавлять більше ніж робота

Здавалося б, з’явилося фото переписки, нардеп пояснив ситуацію і питання закрите – можна далі займатися державними справами. А ж ні, Богдан Яременко і сьогодні вдавав з себе "знатного провокатора", намагаючись вирішити свої особисті питання.

Чергову порцію цікавих фото-доказів переписки Яременко опублікувала "Страна.ua" з посиланням на видання Букви.

Згідно з повідомленням, депутат від "Слуги народу" спілкувався із двома дівчатами. Так, одна розповідає про свій вік та професію, а Яременко цікавиться про суму коштів, яка їй потрібна на місяць:

Дівчина: Менеджер з продажу запчастин і аксесуарів.

Яременко: Нічого собі. Серйозна робота для 18-річної дівчини.

Дівчина: Хочеш жити, вмій крутитися. І мені 20.

Яременко: (С віком) трохи помилився.

Дівчина: Це Tinder трохи помилився.

Яременко: Ну, 20 - це не набагато більше). Але молодець.

Дівчина: Це так.

Яременко (набирає): А скільки тобі потрібно грошей на місяць?

ZIK

ZIK

Під час спілкування із іншою дівчиною, Яременко розповів про свою політичну кар'єру та сімейний стан: 

Дівчина: Ви одружений?

Яременко: Так

Яременко (набирає): А ви?

ZIK

Потім дівчина питає його, чому він займається:

Яременко: Політикою.

Дівчина: І як? Виходить?

Яременко: Трохи пізніше скажу. Я в цій справі людина нова.

ZIK

Також в інтернет-мережі з’явилось відео – як Яременко переглядав фото дівчат в Tinder, проте робив це не впевнено. Тож можна припустити, що з функціоналом цього додатку він не дуже знайомий.

Реакція політиків на пікантну переписку нардепа

Звичайно можна говорити, що депутати теж люди, що вони живуть не тільки роботою, але чи варто займатися особистим життям під час роботи? І чи будуть якісь наслідки для нардепа після такої "провокації".

Екснардеп Сергій Лещенко повідомив, що в Офісі президента розглядають декілька варіантів подальшого розвитку кар’єри Яременко. Один з них – складання депутатських повноважень, пише "Деловая столица". Лещенко зазначив, що можна залишити все так як є, але тоді не варто дивуватися зниженню рейтингів президента та партії.

*****

Нагадаємо, дещо подібний інцидент стався з народним депутатом минулого скликання Верховної Ради. Тоді нардеп від "Самопомочі" Андрій Мірошник пішов у відставку через переписку, в якій він планував відпустку на Мальдівах вартістю понад 10000 євро. Також він під час засідань переписувався зі своєю коханкою.Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...