Aнонси

усі анонси

Віктор Медведчук: Нардепи більшості, заблокувавши створення ТСК щодо подій в Одесі, покривають вбивць

"Опозиційна платформа – За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вважає, що сьогодні нардепи більшості, заблокувавши створення тимчасової слідчої комісії щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року, покривають вбивць.

Про це він написав на своїй сторінці в Твіттер.

Комісія повинна була відповісти на питання – з чиєї вини сталася трагедія і чому досі гальмується слідство у цій справі

"Депутати більшості вважають, що немає необхідності розслідувати масове вбивство в Одесі 2 травня. Сьогодні своїм ганебним голосуванням вони фактично виступили, як покривателі вбивць", – наголосив Віктор Медведчук.

Партія "Опозиційна платформа – За життя" сьогодні у свій заяві засудила відмову парламенту створити ТСК для розслідування трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року.

У політсилі нагадали, що перед виборами нова влада обіцяла забезпечити чесне і відкрите розслідування трагедії, назвати політичних замовників і виконавців злочину, а також дати українському суспільству відповідь на питання – хто і чому блокував розслідування цих подій.

Сьогоднішня ж відмова від розслідування трагічних подій, зазначається у заяві, стала результатом змови представників старого і нового режимів – усі побачили, як фракція "слуг народу" перетворилася на слухняну філію націоналістів і програла "партії війни".

Тому "Опозиційна платформа – За життя" вимагає від монобільшості проявити відповідальність перед народом України і повернутися до розгляду питання про створення парламентської комісії.

"Приховувати злочин – це те саме, що брати участь у ньому!", – наголошують у політсилі і додають: ""Опозиційна платформа – За життя" не відступить і доб’ється справедливості. Український народ обов’язково дізнається правду про ті події, а злочинці і їхні політичні покровителі будуть покарані!"

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News