Україна в ОБСЄ: РФ перекинула на Донбас "казаків" та спецназ

Командування Збройних сил РФ перекинуло на тимчасово окуповані території Донбасу підрозділи спецпризначення і так званих "казачих формувань" у рамках ротації та посилення окупаційних військ.

Про це повідомив заступник постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лосовський під час засідання Форуму зі співробітництва у галузі безпеки ОБСЄ 30 жовтня у Відні, передає Укрінформ

"Через неконтрольовані Україною ділянки російсько-українського кордону здійснюється приховане переміщення на тимчасово окуповані території підрозділів спеціального призначення й так званих "казачих формувань" для ротації та посилення окупаційних військ", – наголосив дипломат.

За словами дипломата, ці заходи командування ЗС РФ здійснює під прикриттям комплексної перевірки з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів ЗС РФ, яка була розпочата 21 жовтня.

"Особлива увага під час перевірки приділяється визначенню можливостей підрозділів по тривозі вийти у райони зосередження з подальшим висуванням на передові позиції. Контрольні заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин проводяться під безпосереднім керівництвом офіцерів з Південного військового округу ЗС РФ", – наголосив Лосовський.

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ не зафіксувала обстріли 26 жовтня в межах ділянки розведення біля Золотого-4, про який звітували у штабі ООС.

Loading...
Loading...
Loading...