Україна і МВФ продовжують підготовку меморандуму, - Маркарова

Оксана Маркарова. Фото kmu.gov.ua

Міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила, що Україна і Міжнародний валютний фонд продовжують готувати меморандум для нової трирічної програми фінансування.

Про це вона сказала під час інтерв'ю "Новое время".

Маркарова розповіла, які новини у МВФ, чого очікувати та чи буде транш цього року.

"Активно працюємо з нашими колегами, чекаємо, як було анонсовано директором європейського департаменту, що найближчими тижнями місія приїде до Києва, чекаємо на приїзд місії, а поки що працюємо над текстом меморандуму, над безпосередньо реформами. Зрозуміло, що програма, яку ми плануємо, це вже і Міжнародний валютний фонд підтверджував, вона буде довгостроковою, на три роки, тому, відповідно, всі ці питання потрібно опрацювати, підписати. Щойно місія буде тут, я думаю, що тоді ми вже зможемо більше інформації дати", - сказала міністр.

Також вона додала, що у новій програмі буде ринок землі.

"Ринок землі у нас є. У передвиборчій програмі і партії, і президента ринок землі був як той елемент, який виборцям обіцяли. І тому зараз питання опрацювання в парламенті моделі, я сподіваюся, що це буде максимально ринкова модель, яка прискорить економічне зростання", - зазначила Маркарова.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України очікує, що Україна підпише угоду з Міжнародним валютним фондом до кінця 2019 року. 

Loading...