У Раді сталася сутичка через відхилення постанови про створення ТСК щодо подій в Одесі

Микола Скорик

У середу, 30 жовтня, в залі Верховної Ради сталася штовханина між депутатом з фракції «Опозиційна платформа – За життя» Миколою Скориком та нардепом від «Слуги народу» Миколою Тищенком.

Скорик і Тищенко поштовхалися після того, як Рада відхилила проєкт постанови про створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування трагедії 2 травня в Одесі, яку повинен був очолити Микола Скорик.

У результаті сутичок Тищенко відірвав ґудзика з одягу Скорика, решта парламентарів почали їх розбороняти.

Заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук пригрозив нардепам закриттям засідання у разі, якщо вони не займуть свої місця.

Пізніше у кулуарах Верховної Ради у пана Скорика поцікавились, чи він буде писати заяву через це. У відповідь пан Скорик сказав, що не буде цього робити.

«Пан Тищенко «жлоб» і веде себе неправильно», - зазначив народний обранець.

«Те, що вони не підтримали створення даної комісії, при тому, що на етапі підготовки всі фракції, зокрема «Слуга народу», «Батьківщина» та група «За майбутнє», надали своїх представників. Їхні представники підтримали даний проект на регламентному комітеті, але в залі вони злякалися виступів партій «ЄС» і «Голос», які не надали своїх кандидатів», - додав пан Скорик.

Нагадаємо, що Верховна Рада не змогла ухвалити проєкт постанови №2198 про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів масових заворушень в місті Одесі, що відбулись 2 травня 2014 року та спричинили тяжкі наслідки, а також неналежного виконання правоохоронними органами своїх обов'язків в частині забезпечення охорони правопорядку.

Loading...