Новини » Політика 30 жовтня, 2019, 13:03
У НАЗК нагадали Богдану про своєчасне подання декларації
Андрій Богдан
Андрій Богдан

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадало керівнику Офісу президента України, яким наразі є Андрій Богдан, про своєчасне подання декларації.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Нові суб’єкти декларування: керівник Офісу Президента України (яким наразі є Андрій Богдан), заступники керівника ОПУ – подають у 2019 році до Реєстру декларацій: повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (у разі отримання доходу, придбання майна на суму понад 96 тис. грн) і декларацію перед звільненням (подається у день звільнення за період з 01.01.2019 по день, що передує дню звільнення. Якщо звільнення відбувається за ініціативою роботодавця, декларація подається протягом 20 робочих днів)», - йдеться у повідомленні.

Окрім того, повідомляється, що декларації також повинні подати працівники патронатної служби, крім осіб, які працюють на громадських засадах, помічники суддів, члени наглядових рад господарських товариств, понад 50% акцій яких належать державі та члени конкурсних та дисциплінарних комісій . Особи, які претендують на одну із вищезазначених посад, зобов’язані подати декларацію кандидата на посаду.

«Також суб’єкти декларування мають письмово повідомити НАЗК про відкриття валютного рахунка за кордоном протягом 10 днів», - додали у пресслужбі.

Нагадаємо, НАЗК внесло приписи очільникам Держспецзв’язку та Держенергоефективності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 18:34 :58