У Києві в Зеленського зафіксовано 54,3% підтримки, - опитування

Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Рівень підтримки президента України Володимира Зеленського в Києві знизився.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, опублікованого на офіційному сайті КМІС.

Згідно з результатами опитування, Зеленського підтримують 54,3% киян. При цьому "різко негативно" до діяльності президента ставляться 11% респондентів, ще 11,2% опитаних вибрали варіант "швидше, негативно". "Нейтрально" до президента ставляться 21,9% опитаних, "швидше, позитивно" і "позитивно" - 27,6% і 26,7% опитаних відповідно.

Опитування тривало з 11 по 22 жовтня 2019 року серед жителів Києва. Методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (CATI) було опитано 803 респонденти віком від 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 3,5% для показників, близьких до 50%, 3,1% – для показників, близьких до 25 або 75%, 2,3% – для показників, близьких до 12 або 88%, 1,6% – для показників, близьких до 5 або 95%.

Нагадаємо, рейтинг влади почав знижуватися з вересня. Зазначимо, що опитування проводили в Києві, де Зеленський розглядав призначення надрепа від "Слуги народу" Олександра Ткаченка головою КМДА. Однак рейтинг Ткаченка обвалився. Тепер у рейтингу кандидатів у мери Києва впевнено лідирує Віталій Кличко.

Ткаченко виявився замішаним у корупційному скандалі з Одеською кіностудією та не задекларував будинок на Трухановому острові в Києві.

загрузка...
загрузка...
Loading...