live

У Кабміні сподіваються до кінця року скасувати обов'язковість трудових книжок

В Україні скасують трудові книжки / zib.com.ua
загрузка...
загрузка...

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що в уряді написали законопроєкт та постанову про скасування обов'язковості трудових книжок, тиждень тому їх «пустили в роботу».

Про це він сказав в інтерв'ю ЕП.

«Я познайомився з головою Пенсійного фонду, він мені показав, як працює їхня електронна система. Виявляється, в Пенсійному фонді з 2000 року всі в електронній формі. У них, до речі, крута система. Я кажу: «А чому ми тоді трудові книжки досі не скасували?». «Та якось ніколи не було політичної волі». Я кажу: «Так давайте зробимо». Він каже: «Давайте».

Я подзвонив міністру соціальної політики (Юлія Соколовська, ЕП), кажу: «Юля, тут така справа. Давай скасуємо обов'язкові трудові книжки». Вона каже: «Ну, давай». Я подзвонив Милованову (Тимофій Милованов, міністр економіки, ЕП), кажу: «Я знаю, що ти там реформуєш КЗпП. Ти не проти зробити трудові книжки необов'язковими?». Він каже: «Звичайно, не проти».

Так ми зібрали чат, колеги написали законопроект і постанову, ми тиждень тому пустили їх в роботу. Я сподіваюся, що в цьому році зможемо реалізувати», - розповів Дубілет про ідею скасування обов'язкових трудових книжок.

«Мені подобається в нашому Кабміні те, що у всіх правильні робочі відносини. Я не знаю, але у мене таке враження, що так просто в минулому Кабміні міністри не могли один одному дзвонити і швидко вирішувати проблеми.

У нас в Кабміні можуть бути трохи різні ідеології, хтось більше лібертаріанець (сукупність політичних філософій і рухів, що підтримують свободу як основний принцип, ЕП), хтось менше. Але таке враження, що система моральних цінностей у багатьох в порядку», - додав він.

Як повідомляли раніше, уряд запускає в роботу законопроєкт і акти, які скасують обов’язковість трудових книжок.

Loading...
Loading...
Loading...