Новини » Події 30 жовтня, 2019, 16:50
Суд повернув ділянку військового містечка на Закарпатті у власність Міноборони
<nbsp;>

Військова прокуратура відстояла в суді законне право Міноборони на земельну ділянку військового містечка вартістю 23 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Головної військової прокуратури у Facebook.

Повідомляється, що Військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону було заявлено позов щодо скасування держаної реєстрації та визнання права постійного користування за державою на земельну ділянку одного з військових містечок. Загальна її площа у місті Виноградове становить 10,69 га, а вартість – 23 млн грн.

Так, вказана територія незаконно вибула з державної власності в грудні 2001 року на підставі рішення Виноградівської міської ради про припинення права користування цією земельною ділянкою та надання її суб’єкту господарювання.

«У вівторок, 29 жовтня 2019 року Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції про скасування незаконної державної реєстрації та визнання законного права на вказану ділянку за Міноборони України – за КЕВ м. Мукачево.  Таким чином вдалося відстояти земельну ділянку військового містечка. Рішення суду вже набрало законної сили», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у Міноборони України звинуватило Лукашенка в отриманні додаткових плюсів за рахунок мінського формату.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 06:34 :54