live

Порошенко 15 разів не з'явився на допит, - Труба

Роман Труба
загрузка...
загрузка...

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що колишній президент України Петро Порошенко 15 разів не з’явився на допит у ДБР у провадженнях, в яких він фігурує.

Про це він сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Є 13 проваджень. Але я хочу уточнити, не проти Петра Порошенка. Це кримінальні провадження, де фігурує, учасником є чи, можливо, буде учасником експрезидент Петро Порошенко. Ці провадження перебувають на різних етапах і на різних стадіях. Складність в розслідуванні цих кримінальних проваджень полягає в тому, що в нас в ДБР відсутні власні оперативні розділи, і тому ми в багатьох своїх діях є залежними від багатьох правоохоронних органів. Щодо статусу — на цьому етапі Петро Порошенко є учасником провадження, як і багато інших об’єктів, а саме він є свідком. У цих кримінальних провадженнях він неодноразово викликався і викликається як свідок. 15 разів експрезидент Порошенко не з’явився на допити", - зазначив Труба.

Також він повідомив, що п'ятий президент використовує свій статус народного депутата, щоб не з’являтися на допити.

"Ми не можемо застосувати примусовий привід, але це до січня 2020 року. В нас підозри ще не підготовлені і немає, але в трьох кримінальних провадженнях ми йдемо до цього", — сказав Труба, не уточнивши про які саме провадження йдеться.

Нагадаємо, раніше адвокат Ілля Новікова заявив, що експрезидент України Петро Порошенко поки не є підозрюваним або обвинувачуваним у кримінальних справах. 

Loading...
Loading...
Loading...