Новини » Політика 30 жовтня, 2019, 13:35
​Листування несправжнє, я навмисне зробив це, - Яременко про "інтимну" переписку
Фото: Богдан Яременко (Facebook)
Фото: Богдан Яременко (Facebook)

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко заявив, що "інтимне" листування було несправжнім, таким чином він хотів продемонструвати протест.

Про це він розповів в кулуарах парламенту, передає телеканал ZIK.

"Журналісти, які намагаються підгледіти щось, це важко назвати журналістами, навіть не намагаються взяти коментарі у тих, за ким вони підглядають, що відбувається. От проти цього ми виступаємо. Ми слідкуємо за тим, що відбувається зверху, розуміючи, що ці провокації будуть подовжуватись, і хоча деякі колеги попереджали мене цього не робити, я вирішив таким чином продемонструвати протест, показати, що це не журналізм – це знущання над людьми", - зазначив нардеп.

Водночас він наголосив, що переписка була не справжньою: "Це сфабриковане листування. Мене попередили і тим більше, що в той час я листувався на деякі серйозні теми, тому треба було показати, що так не можна робити".

Щодо того, як дружина Яременка ставиться до цієї ситуації, народний обранець відповів коротко: "Дружина не завжди поділяє моє почуття гумору".

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу" Богдан Яременко вчора під час роботи в сесійній залі парламенту листувався в онлайн-мережі знайомств та домовлявся про зустріч із повією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 09:04 :00