Ілля Кива: На жаль, ініціативи опозиції не розглядають у парламенті

Ілля Кива. Фото: slovoidilo.ua

Народний депутат з фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива заявив, що їхні ініціативи, які спрямовані на покращення життєдіяльності українського народу не розглядаються в парламенті.

Про це Ілля Кива сказав в кулуарах Верховної Ради, – повідомляє телеканал ZIK.

Зокрема він нагадав про революційний законопроєкт, – (№ 1122 «Про ринок природного газу» -щодо впорядкування ціноутворення та недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ, - ред), – який фракція «Опозиційна платформа – За життя» все таки добилась винесення до розгляду у Верховній Раді. Ілля Кива зазначив, що цей був підготовлений фракцією ще на початку роботи парламенту, що дало б можливість суттєво знизити тарифи для населення.

«Але всі наші сьогоднішні ініціативи, які направлені на покращення життєдіяльності українського народу, а не чиновників, народних депутатів чи слуг з ОП, не розглядаються в парламенті. Те, що б дійсно полегшило сьогоднішні непомірні платежі за газ для людей, – всі ці законопроєкти складаються  тільки величезними зусиллями. Я хочу сказати, що у нас йдуть торги, ми тут вже починаємо погрожувати у розумінні того, що фракція взагалі не буде відвідувати залу парламенту, якщо наші ініціативи і законопроєкти не будуть розглядатися. На жаль, поки що ми в меншості і у партії монобільшості є можливість блокувати і не пропускати дані ініціативи», – сказав Ілля Кива.

Нагадаємо, народний депутат України від партії «Опозиційна платформа – За життя» Олександр Колтунович заявив, що вартість газу зменшилась майже вдвічі, але ціна для населення не знижується тими ж темпами.

Loading...