Facebook заблокував акаунти "кухаря Путіна" за втручання у справи Африки

Компанія Facebook зупинила роботу трьох мереж російських облікових записів, які намагалися втрутитися у внутрішню політику 8 африканських країн. Усі мережі ведуть до юридичних осіб, пов'язаних із російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, якого звинувачують у втручанні у вибори США 2016 року.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву голови відділу кібербезпеки Facebook Натаніеля Ґлейхера.

Згідно з повідомленням, одна з мереж складалася з 35 акаунтів у Facebook і 53 сторінок, 7 груп, 5 акаунтів в Instagram, які орієнтувалися на Мадагаскар, ЦАР, Мозамбік, Демократичну Республіку Конго, Республіку Кот-д'Івуар і Камерун.
Як стверджує Facebook, за допомогою таких мереж Росія втручалася у справи інших держав.

"Хоча люди, які стоять за цими мережами, спробували приховати свою приналежність і взаємозв'язок, наше розслідування зв'язало ці кампанії зі структурами, що мають відношення до російського фінансиста Євгена Пригожина, якому міністерство юстиції США висувало звинувачення", - написав Ґлейхера.

Нагадаємо, раніше очільник Генштабу Великої Британії генерал Нік Картер закликав протистояти "маніпуляціям правдою" з боку Росії, яка таким чином зокрема розширює свій вплив у Африці.

Loading...