Новини » Політика 216 Читать эту новость на русском

Заклики щодо проходження поліграфа - це шоу з елементами профанації, - Молчанов

ZIK

Всі заклики щодо проходження поліграфу - це шоу з елементами профанації. Я думаю, що це було зроблено для того, щоб якимось чином «зам'яти» скандал.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив політичний експерт Кирило Молчанов.

Ведуча програми поцікавилася, які думки викликає засідання фракції «Слуги народу», на якому був присутній президент України Володимир Зеленський. Пан Молчанов відповів, що це засідання показало, що на жаль, з боку Офісу Президента немає рішучості.

«Всі ці заклики щодо проходження поліграфа — це, по суті, шоу з елементами профанації. Ми навіть не знаємо, як проходив поліграф пан Медяник. Щодо інших депутатів, суспільство бачило, що це була якась не сертифікована процедура з досить абстрактними питаннями. Тому я думаю, що це було зроблено для того, щоб якимось чином «зам'яти» скандал», – зазначив політичний експерт.

Зокрема, за його словами, на цьому засіданні фракції не були підняті ключові проблеми, які виникли у президентській фракції. Наприклад, не була піднята проблема, чому колектив почав сваритися на другий місяць роботи і немає ніякої єдності і, тим більше, довіри. На думку пана Молчанова, так виглядає, що наразі щодо депутатів від «Слуги народу» не будуть застосовуватися ніякі санкції, а ОП не хоче виносити конфлікт у фракції на публічний рівень.

«ОП не хоче розхитувати цей човен, хоча вони вже бачать, що колектив «Слуги народу» є неоднорідним. Щодо пана Медяника ситуація взагалі дивна, тому що ми точно не знаємо, що він мав на увазі, коли вів переписки. Але те, що це було зам'ято і він не зміг розповісти свою точку зору - це дивно. Можливо, в ОП розраховують на 1 січня, коли буде знята депутатська недоторканність і тоді можна буде більш ефективно контролювати народних обранців», – прокоментував Молчанов.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підтримав ідею, щоб всі члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики пройшли перевірку на поліграфі. Що в її основі, читайте більше в нашому матеріалі «Поліграф для «слуг народу»: Чому Зеленський хоче перевірити нардепів на «детекторі брехні».

Як повідомляли, народна депутатка Україні від політичної партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк не брала хабар, але пропозиції, факт яких вона приховує, надходили. Про це заявила поліграфолог після проходження нардепом перевірки на поліграфі.

Loading...
Loading...
Loading...