Новини » Події Читать эту новость на русском

У районі Золотого опівдні почалося дзеркальне розведення сторін, - штаб ООС

З відкритих джерел

Штаб Операції об'єднаних сил підтвердив початок процесу розведення сил з обох сторін у Золотому.

Про це повідомляє пресцентр Штабу ООС. 

"Пресцентр Штабу ООС повідомляє, що сьогодні, 29 жовтня 2019 року, о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін (дзеркально) на ділянці № 2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ також підтвердили початок розведення сил та засобів. 

Окрім цього, у штабі наголосили, що українською стороною буде вжито всіх необхідних заходів, і відведення сил і засобів не послабить оборонні можливості українських підрозділів на визначеній ділянці, а влада ні в якому разі не залишить місцеве населення поза увагою, оскільки всі заходи проводяться з однією метою — безпека на зазначених ділянках розведення, збереження життя та здоров’я мирних жителів та військовослужбовців. 

Також у пресцентрі розповіли, що  обстріл, про який повідомлялося напередодні, відбувся не в зоні розведення сил та засобів.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що процес розведення сил і засобів у Золотому (Луганська обл.) у вівторок стартував. Loading...