Новини » Політика 348 Читать эту новость на русском

Шуфрич про заяву Дроздова: Без людей території не повертають

ZIK

Наші громадяни, а не території, насамперед, мають повернутися до України – без людей території не повертають.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич.

Парламентар, коментуючи тезу про те, що Україні не потрібні мешканці тимчасово окупованих територій Донбасу, а ось самі території – потрібні (про таке в інтерв’ю в ефірі одного з телеканалів заявив журналіст Остап Дроздов), а також заяви інших медійних персон, зауважив, що такі висловлювання не сприятимуть процесу об’єднання та примирення.

«Головне, щоб така риторика була неприпустима в офіційних колах української влади», – наголосив Нестор Шуфрич.

На його думку, оцінку таким висловлюванням повинні дати правоохоронні органи, і подібні заяви мають стати предметом розслідування.

«Хочу сподіватись на те, що ті процеси, які зараз відбуваються у Станиці Луганській, Золотому і Покровському, все ж таки будуть більш вагомо сприйняті як в Україні, так і в Німеччині, Франції, Росії, Донецьку та Луганську і в Москві, ніж ці окремі заяви», – заявив Нестор Шуфрич та додав, що такими заявами згадані вище мовці насамперед дали оцінку собі, а не жителям Донбасу.

Нардеп наголосив: «Наші громадяни, а не території, у першу чергу, мають повернутися до України. Без людей території не повертають».

Як повідомляли, народний депутат України, фракція «Опозиційна платформа – За життя» Олег Волошин у кулуарах парламенту заявив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має ініціювати перевірку 5-го каналу через програму за участю журналіста Остапа Дроздова та його висловлювання щодо жителів тимчасово окупованих територій Донбасу.

Нагадаємо, журналіст Остап Дроздов взяв участь у програмі «Рандеву» з Яніною Соколовою. 

загрузка...
загрузка...
Loading...