Новини » Спорт 33 Читать эту новость на русском

Офіційно: На ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри-2020 у Лозанні вхід для глядачів буде вільний

noc-ukr.org

Лозанна-2020 має простий принцип: Юнацькі Олімпійські ігри – для всіх. Як оголосили організатори на офіційному сайті майбутнього спортивного форуму, всі змагання, спортивні ініціативи та інші освітні активності будуть безкоштовними.

Доступ буде необмеженим для змагань, що проходитимуть на свіжому повітрі. На події, що проходитимуть в приміщенні вболівальники мають зареєструватися на офіційній сторінці ЮОІ, заповнивши форму на спеціальній платформі

Церемонії нагородження, які щовечора відбуватимуться у центральному кварталі Лозанни – Ле Флон та в Сент-Моріці, а також церемонія закриття 22 січня в районі Флона, також будуть безкоштовними та відкритими для всіх.

Єдина подія, на яку потрібно буде придбати квитки – урочиста церемонія відкриття, яка проходитиме 9 січня на «Вадоаз Арені». Місця обмежені. Більш детальну інформацію Оргкомітет Ігор обіцяє оприлюднити на офіційній веб-сторінці завчасно.

Відповідно до своєї прихильності до цілей сталого розвитку, організатори закликають глядачів користуватися громадським транспортом під час пересування між змагальними майданчиками. Одноденні туристичні картки незабаром з’являться у веб-магазині TL за зниженою ціною.

 

Loading...
Loading...
Loading...