Новини » Політика 273 Читать эту новость на русском

​Богдан: Ні я, ні Зеленський з Джуліані не бачилися, а зустріч Єрмака – це його власна ініціатива

Андрій Богдан. ФОТО: НАЗАРІЙ МАЗИЛЮК/www.pravda.com.ua

Глава Офісу президента Андрій Богдан зазначив, що ні він, ні глава держави Володимир Зеленський не бачилися із Рудольфом Джуліані, натомість зустріч Андрія Єрмака із американським адвокатом, якщо вона відбулася, - це ініціатива самого Єрмака.

Про це Богдан заявив у під час свого інтерв'ю виданню "Українська правда".

Як зазначається, глава Офісу президента підтвердив, що Джуліані через своїх людей намагався зв'язатися з ним ще під час інавгурації й організувати зустріч із Зеленським.

"Дійсно, від всіх знайомих, друзів приходила інформація, що ці два адвокати, які працювали на Джуліані, хочуть з нами зустрітися. І різні люди рекомендували їх як дуже впливових.  Ну, я ж теж адвокат, я розумію статусність тих чи інших особистостей, і нами було прийняте рішення, що ми не зустрічаємося з жодними особами, які не наділені офіційним статусом", - заявив Богдан.

Також він додав: "Ще з грудня минулого року ми дотримувалися цього правила, хоча іноді вимоги зустрітися були дуже критичні. Ні я не зустрічався ні з ким з цих усіх, ні Володимир Зеленський.  З поїздкою Джуліані... коли був вивішений якийсь твіт, що от "я не поїду в Україну, тому що там страшні-страшні люди в тій Україні", ми просто і не планували з ним зустрічатися. Ніяких домовленостей не було, і ми навіть не знали, що він має прилетіти".

На зауваження про те, що наразі є чимало свідчень того, що з Джуліані та його адвокатами зустрічався помічник президента Зеленського Андрій Єрмак, Богдан відповів, що не має прямого стосунку до цієї справи, а сам Єрмак міг провести подібну зустріч, оскільки є позаштатним співробітником.

"Я не брав участі у прийнятті рішень про поїздку Андрія Єрмака і зустріч, не знаю, про що вони там розмовляли, не знаю, які моменти вони обговорювали.  Мабуть, якщо така зустріч відбулася, то це було рішення Андрія, оскільки він позаштатний помічник (насправді радник – ред.), і це дозволяє йому проводити такі зустрічі, які не мають офіційного забарвлення", - зазначив Богдан.

Нагадаємо, керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що не дотичний до прийняття будь-яких рішень щодо "Привату" і не чув, щоб помічник президента Андрій Єрмак займався цим питанням. 

Loading...
Loading...
Loading...