Новини » Події 29 жовтня, 2019, 15:17
Аваков: МВС шукає додаткові докази невинуватості Віталія Марківа
Віталій Марків
Віталій Марків

МВС шукає додаткові докази непричетності українського гвардійця Віталія Марківа до загибелі італійського журналіста Андреа Роккелі. Також Україна звернулась в прокуратуру Італії з пропозицією надати їй статус спостерігача в цьому розслідуванні у рамках міжнародного правового поля.

Про це завив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа, повідомляє пресслужба відомства.

Аваков повідомив італійську сторону, що розслідуванням загибелі журналіста Рокеллі займалася Служба безпеки України. По «гарячим слідам» проводити слідство завадили активні бойові дії у Слов’янську.

За його словами, ще 15 жовтня матеріали справи передали українській поліції. «Наразі слідчий у справі гвардійця вже звернувся в прокуратуру Італії з пропозицією надати їм статус спостерігача в цьому розслідуванні у рамках міжнародного правового поля», – сказав він.

Посол Давіде Ла Чечіліа пообіцяв Арсену Авакову налагодити комунікацію з урядом Італії у справі Віталія Марківа.

Також повідомляється, що заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко проведе ряд зустрічей із захисниками Віталія Марківа та самим гвардійцем.

Аваков наголосив, що Україна докладе всіх зусиль, щоб становити реальні обставини загибелі італійця.

Крім того, до МВС звернулася група італійських журналістів, які планують зняти документальний фільм у справі Віталія Марківа. Відомство готове надати всебічну допомогу.

Нагаємо, як заявив звільнений з російського ув'язнення український режисер Олег Сенцов, справа Віталія Марківа, однозначно, політична, бо його вину не було доведено в італійському суді. Звісно, що він політичний в’язень і йому потрібна підтримка.

ч

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 02:32 :12