Aнонси

усі анонси
Новини » Світ 446 Читать эту новость на русском

​В Індії третю добу не можуть дістати дитину, що провалилася в колодязь

ZIK

На півдні Індії уже протягом трьох діб намагаються врятувати дворічного хлопчика, який провалився в покинутий глибокий колодязь.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, дворічний Суджит Вілсон впав у колодязь загальною глибиною 180 м минулої п'ятниці, коли разом з іншими дітьми грався на вулиці. Спочатку дитина була на глибині 10 м, але за дні перебування в колодязі провалилася ще глибше. 

Як зазначається, рятувальники закачують у криницю кисень, але він не надходить на глибину, де перебуває хлопчик. Спочатку врятувати  сина намагалася мати, вона зшила спеціальний мішок, щоб дістати дитину, і спробувала залізти в колодязь, благаючи хлопця не плакати. Однак всі намагання жінки були марними. 

Окрім цього, у неділю рятувальники почали бурити другу свердловину, після того як спроба пробурити першу провалилася, адже ґрунт виявився занадто твердим для техніки. Врятувати хлопчика за допомогою мотузки також не вдалося, однак, коли до свердловини спустили камеру, то змогли почути дихання дитини. 

Протягом вихідних за життя хлопчика молилися в різних храмах по всій країні - індуїстських, мусульманських та християнських.

Нагадаємо, індійська поліція заарештувала чоловіка, який, за словами правоохоронців, вбивав ведмедів-лінивців та з'їдав їхній статеві органи. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News