Новини » Суспільство 28 жовтня, 2019, 20:45
​Українські школярі-робототехніки увійшли до ТОП-10 всесвітньої олімпіади
STEM-ШКОЛА INVENTOR
STEM-ШКОЛА INVENTOR

У Дубаї на олімпійських іграх FIRST Global Challenge із робототехніки українська команда увійшла до десятки найкращих.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, збірна України посіла 10 місце серед 189 країн-учасниць. Юні українці збудували робота, що очищає океан від пластику.

Цьогорічною темою Олімпіади FIRST Global Challenge стало очищення поверхні океану від пластику та інших матеріалів, що забруднюють довкілля. 

Як зазначається, кожна команда зіграла дев'ять матчів у альянсі ще з двома країнами, які кожного разу змінювалися. Після шести місій українці вирішили ризикнути і кардинально змінили робота. 

Саме завдяки зміні акценту на збиранні великих кульок робот став ефективнішим та стабільнішим, що допомогло українським підліткам набрати більшу кількість балів і суттєво вирватися вперед та ввійти до play-off Олімпіади з робототехніки.

До команди України входили четверо підлітків віком від 15 до 18 років: Олександр Плотницький, Віктор Жерноклеєв, Валентин Рибінський із Харкова та Юлія Шевченко з Києва.

Слід зауважити, що Олімпіада FIRST Global Challenge, в якій беруть участь команди з усього світу, пройшла вже втретє. До цього змагання з робототехніки проходили у США і Мексиці. Мета цього конкурсу - збільшити серед дітей знання з математики та інженерії. 

Нагадаємо, учні української Малої академії наук стали найкращими на міжнародному конкурсі командних проєктів Belt & Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop, що проходив з 24 по 30 вересня в м. Наньнін, Китай. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-04 17:46 :03