Новини » Політика 28 жовтня, 2019, 14:50
Україна має посилити свою діяльність у ПАРЄ та Раді Європи, - Кондратюк
Олена Кондратюк
Олена Кондратюк

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк вважає, що Верховна Рада, Офіс президента та Кабінет міністрів мають суттєво посилити діяльність та роз'яснювальну роботу українських делегацій у Парламентській асамблеї Ради Європи та самій Раді Європи.

Відповідну заяву було зроблено під час засідання погоджувальної наради, яку транслював телеканал ZIK.

"Необхідно здійснити кадрове посилення Постійного представництва України при Раді Європи, зокрема, шляхом призначення керівника місії. Це також створення міжвідомчої ad hoc групи високого рівня для координації діяльності, напрацювання позицій та здійснення роз'яснювальної роботи в Раді Європи. Слід спільно попрацювати над виробленням чіткої позиції і стратегії щодо участі делегації Верховної Ради України у роботі зимової сесії ПАРЄ", - зазначила Кондратюк та додала:

"Маємо також підтримувати тісну взаємодію з представниками Венеційської Комісії, місія якої, до речі, 25 жовтня розпочала свій візит в Україну для вивчення аспектів впровадження закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Раніше спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що Україна готова до діалогу з ПАРЄ, але не готова йти на компроміси у питаннях територіальної цілісності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-30 02:03 :08